Jak obliczyć składkę ubezpieczenia w Alianz Direct ?

Aby obliczyć składkę ubezpieczenia, należy wykonać kilka prostych kroków.

Pierwszą czynnością jest skorzystanie z kalkulatora, który znajduje się na naszej stronie i obliczenie składki ubezpieczeniowej. Składkę można policzyć zarówno dla jednego ubezpieczenia, jak i dla całego pakietu. O wyborze jednego produktu lub pakietu ubezpieczeń klient decyduje wybierając odpowiednie zestawy na początkowym etapie korzystania z kalkulatora.

W przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego należy zdecydować o wyborze ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej lub Autocasco. Na kolejnym etapie pojawi się możliwość doboru dodatkowych ubezpieczeń, takich jak NNW czy ubezpieczenie ochrony prawnej.

Przy zakupie ubezpieczenia turystycznego należy wybrać jeden spośród czterech pakietów ubezpieczeń. Istnieje możliwość indywidualnego doboru sum ubezpieczenia dla wybranego pakietu.

Ubezpieczenia mieszkaniowe przeznaczone są dla właścicieli lokali w budynkach wielomieszkaniowych. Oferta zawiera ubezpieczenie lokalu, lokalu
w budowie, wyposażenia, OC w życiu prywatnym, ochrony prawnej oraz NNW.
W zależności od potrzeb można kupić wybrane ubezpieczenia w pakietach po atrakcyjnych cenach. Dodatkową zniżką objęte są polisy 2 i 3-letnie.

Po wyborze odpowiedniego ubezpieczenia lub pakietu (i sum ubezpieczenia w przypadku ubezpieczenia turystycznego), podając minimum informacji, można szybko obliczyć składkę ubezpieczeniową. Jeśli zaproponowana cena ubezpieczenia odpowiada klientowi, wówczas można kupić polisę ubezpieczeniową lub zapisać kalkulację na specjalnie utworzonym osobistym koncie i przejrzeć ją w późniejszym czasie. W przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego i wieloletnich polis mieszkaniowych klient może zdecydować o sposobie płatności: jednorazowo, w dwóch lub trzech ratach.

Brak komentarzy: